BOCAR - 803 godina postojanja naselja 1211- 2014
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BOCAR - 803 godina postojanja naselja 1211- 2014

Druženje, zabava, prijateljstvo, pomoć, ljubav....
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 SMS ZEZALICE

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Zarko-M

Zarko-M


Broj poruka : 87
Godina : 49
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2008

SMS ZEZALICE Empty
PočaljiNaslov: SMS ZEZALICE   SMS ZEZALICE Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:48 am

Ovde pisete saljive i ljubavne poruke...


Poslednji izmenio Zarko-M dana Sre Maj 07, 2008 12:50 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zarko-M

Zarko-M


Broj poruka : 87
Godina : 49
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2008

SMS ZEZALICE Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS ZEZALICE   SMS ZEZALICE Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:49 am

Svaki dan unutra-van, gore-dole, udahni-izdahni,

a njega ni otkuda. Nikad vise u zgradu bez lifta!!!


Poslednji izmenio Zarko-M dana Čet Maj 08, 2008 11:24 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zarko-M

Zarko-M


Broj poruka : 87
Godina : 49
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.02.2008

SMS ZEZALICE Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS ZEZALICE   SMS ZEZALICE Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 12:50 am

Jos uvek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju,

zelim da moja ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana

na usnama zelim, zelim da me ljubis volis do kraja.
Nazad na vrh Ići dole
lika

lika


Broj poruka : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 24.12.2007

SMS ZEZALICE Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS ZEZALICE   SMS ZEZALICE Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 10:25 pm

Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...

Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!

Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!

Ako me ikada budes napustio... smijem li onda poci sa tobom??

Ako me ikada budes ostavila ostavi me na kisi da ne placem sam.

Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!

Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si, vjeruj mi, ti!

Ako nekog iskreno volis, nemoj ga zeznut, znaj da to boli.

Ako netko uspije na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli vise od mene!!!
Nazad na vrh Ići dole
lika

lika


Broj poruka : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 24.12.2007

SMS ZEZALICE Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS ZEZALICE   SMS ZEZALICE Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 10:26 pm

Evo sada nagovaram mjesecinu da u tvoju sobu zaviri i da te umjesto mene probudi i zagrli. Neka te cuva i neka ti prica, neka te ona ljubi kad ne mogu ja.

Gdje god podjes sirom svijeta, gdje god zarko sunce sja, nigdje neces naci djevojku da te voli kao ja!

Hej ljubavi u dalekom gradu cuvaj mi se da te ne ukradu, cuvaj ljubav da nam ne uvene, cuvaj srecu za tebe i mene!

I imam sve u zivotu, sto se kupiti moze, jedino ti nisi tu, ali te cuvam ispod koze!

I kad nas tisuce kilometara budu razdvajale, kad najmanje mislis na mene, moje oci ce gledati u daljinu i vidjeti samo tebe.

I pustit cu ovu suzu tise jer tebe nema pored mene vise.

I sve sam druge tvojim imenom zvala, i sve im uzela, a nista im dala, jer kad se samo tvojih ociju sjetim, na svim se neduznim muskarcima svetim...

Iako daleko u gradu tom, vjecno ti si u srcu mom, jedino tebi cu poruke slati, jer samo za tobom srce mi pati.

Ima 7 svjetskih cuda, 6 kontinenata, 5 krakova zvijezde, 4 lista djeteline, 3 svjetska oceana, 2 oka... ali samo 1 si ti!

Iz ociju suze kaplju, usne tvoje ime sapcu, a srce boli stoga sto te ludo voli!
Nazad na vrh Ići dole
razum

razum


Broj poruka : 33
Datum upisa : 06.06.2008

SMS ZEZALICE Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS ZEZALICE   SMS ZEZALICE Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 10:28 pm

Ja cu tebe nocima sanjati tvoje ime necujno dozivati, ti si vizija mog sna, duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te dodji molim te jer ludo VOLIM TE.

Ja nisam cvijet po kojem se gazi, niti sam svjetlo koje se gasi, ja nisam rob koji te slusa, ja sam jedna zaljubljena dusa.

Ja nisam zena bez ponosa, pa da kleknem i da molim, na koljena svoja necu pasti iako te ludo volim!

Ja znam da nemam vise prava na tebe, al ipak ne mozes mi uzeti snove. U snovima te imam samo za sebe i ne dajem te nikome!

Je li grijeh sto te zelim svaki tren, i sto mi je pogled zaljubljen. Ako je grijeh to, Bog nek oprosti srcu koje je cijelog zivota cekalo nekoga kao sto si ti.
Nazad na vrh Ići dole
plavamamba

plavamamba


Broj poruka : 87
Location : Sugde po malo
Datum upisa : 28.01.2008

SMS ZEZALICE Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS ZEZALICE   SMS ZEZALICE Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 10:30 pm

Jednom se radja, jednom se dise, jednom se voli i nikad vise.
Jos uvijek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju, zelim da moja ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana na usnama zelim, zelim da me ljubis i volis do kraja.

Kad bih kralj svijeta bio, on se ne bi Zemljom zvao, tvoje ime bih mu dao. Kad bih svemirom carevao, svaku zvijezdu, sve bih TEBI darovao.

Kad bih ljubav svoju suzama morao dokazati, ja plakao bih dan i noc, ali suze svoje nikad isplakao ne bih jer te volim kao bolesnik svoj posljednji dan.

Kad bih opet sreo tebe, ponovo bih sreo srecu, jer curu slicnu tebi vise nikad sresti necu!!!

Kad more zavlada kopnom, kad u pustinji padne snijeg, kad se ledenjaci otope, kad usred noci zasja sunce; NI TAD TE NECU PRESTATI VOLJETI!

Kad noc se spusti i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomrcini poljubac saljem svoj, nek poljubac stigne gdje ne mogu ja i tiho ti sapne: mislim na tebe malena
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SMS ZEZALICE Empty
PočaljiNaslov: Re: SMS ZEZALICE   SMS ZEZALICE Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SMS ZEZALICE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BOCAR - 803 godina postojanja naselja 1211- 2014 :: DISKUSIJE-
Skoči na: