BOCAR - 803 godina postojanja naselja 1211- 2014
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BOCAR - 803 godina postojanja naselja 1211- 2014

Druženje, zabava, prijateljstvo, pomoć, ljubav....
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pa baš Vam to govorim

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Neven

Neven


Broj poruka : 3
Godina : 50
Location : Sarajevo
Datum upisa : 05.01.2009

Pa baš Vam to govorim Empty
PočaljiNaslov: Pa baš Vam to govorim   Pa baš Vam to govorim Icon_minitimePon Jan 05, 2009 4:49 am

Redovno sam provodio svo ferje u bočaru. Ni sam više ne mogu da popamtim koliko puta u posljednje vrijeme se sjetim svega što me veže za to predivno selo. Prve ljubavi, dobra raja, ma puno toga, ali uvijek su te neke sitnice u stvari stvari koje te ono nekako kao magnet vuku nazad u selo. Sjetim se samo hladne zadnje sobe gdje su mi spremali posteljinu za spavanje baba bi ostavila termofore da se mi djece ne smrznemo ispod gunja debelih pola metra. Na kredencu stoje tegle sa džemom od šljiva stare i po dvije godine i sve miriše na neki poseban miris koji poslije toga nigdje nikada nisam osjetio.

Uskoro se spremam doći da obiđem porodicu i svakakao ću slikati sve detaljno.
Bočar je poseban i uvijek ću se sjećati svega ali bukvalno kao da se sad događa...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.newdesign.co.ba
plavamamba

plavamamba


Broj poruka : 87
Location : Sugde po malo
Datum upisa : 28.01.2008

Pa baš Vam to govorim Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa baš Vam to govorim   Pa baš Vam to govorim Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 11:57 pm

Bas lepo od tebe sto si nas se setio...
Nazad na vrh Ići dole
mrki vuk
Gost




Pa baš Vam to govorim Empty
PočaljiNaslov: jarane   Pa baš Vam to govorim Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 11:51 pm

lepo je setiti se svih ti stvari,dali se secas nekih tvjih drugara dali su ti poznata imena Darko ,Misa,Robi,Igor.
Nazad na vrh Ići dole
Neven

Neven


Broj poruka : 3
Godina : 50
Location : Sarajevo
Datum upisa : 05.01.2009

Pa baš Vam to govorim Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa baš Vam to govorim   Pa baš Vam to govorim Icon_minitimeSub Apr 11, 2009 8:34 pm

Ma naravno da jesu. Ne znam da li uopšte više svi ti ljudi egzistiraju. I gdje su. Do duše za Mišu znam jedino a za Darku sam čuo da je u Senti tako da ipak sam u Bosni pa je to malo *uck.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.newdesign.co.ba
Sponsored content





Pa baš Vam to govorim Empty
PočaljiNaslov: Re: Pa baš Vam to govorim   Pa baš Vam to govorim Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pa baš Vam to govorim
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BOCAR - 803 godina postojanja naselja 1211- 2014 :: Ako udjete kao registrovan clan tu su OGLASI, CHAT i druge teme :: R A Z N O-
Skoči na: