BOCAR - 803 godina postojanja naselja 1211- 2014
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BOCAR - 803 godina postojanja naselja 1211- 2014

Druženje, zabava, prijateljstvo, pomoć, ljubav....
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 KAFANA, BIRTIJA

Ići dole 
+11
plavamamba
krupljanin
illegalGirl
hajduk
no.name
velika sestra
dadza
Novobecejka
lika
Denizlady*****
Admin
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 178
Location : Uvek tu kad treba
Datum upisa : 23.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 11:52 pm

bounce Eto bar u nečemu smo jaki, pa imamo kafana u kojima nikad stolice nisu ispunjene........
A u njima razna dešavanja.......Napišite koja...............


Poslednji put izmenio Admin dana Sub Dec 20, 2008 1:55 am, izmenio ukupno 7 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://bocarci.tripod.com/
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 178
Location : Uvek tu kad treba
Datum upisa : 23.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: BOCAR   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimePon Dec 24, 2007 12:14 am

U staklari vrlo napeto:
Čajo sedi za jednim stolom, Babura za drugim a Grubor za šankom..........
Čaki smišlja kako bi do "Bele vile"....on plaća od računa 40%............... Babura koga i koliko.....................a lovočuvar poprimio lisičiji stav i mudro čuva plen....
KAFANA, BIRTIJA 21
KAFANA, BIRTIJA 22


Poslednji put izmenio Admin dana Sub Apr 05, 2008 12:53 am, izmenio ukupno 16 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://bocarci.tripod.com/
Denizlady*****

Denizlady*****


Broj poruka : 36
Godina : 42
Location : Bočar - Novi Sad
Datum upisa : 24.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: nocni zivot... u Bocaru. Moze i dnevni   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 1:45 pm

Admin ::
bounce Eto bar u nečemu smo jaki, pa imamo kafana u kojima nikad stolice nisu ispunjene........
A u njima razna dešavanja.......Napišite koja...............

Mislim da je Staklara statusni simbol Bočara. Od njenog samog nastanka promenila je dosta imena kao sto su: kod Jarića, kod Ćete, kod Saše, kod Sime, hamburgerija, staklara, limenka, kombinat, jazbina, buvara, informbiro, i mnogi drugi. Ha, ha i najnoviji "Krajina"! Koje li će sledeće biti?

O dešavanjima bi mogli danima da prepričavamo... pa i film da snimimo!?
Nazad na vrh Ići dole
lika

lika


Broj poruka : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 24.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 12:51 am

Kazu da bambus moze svasta........ja ga gledam i neverujem da ova biljka (a evo i vi pogledajte) moze nesto....
KAFANA, BIRTIJA Bambus

e da se pravi namestaj to priznajem....
KAFANA, BIRTIJA 609

Namestaj za nasu kafanu
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 178
Location : Uvek tu kad treba
Datum upisa : 23.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 5:06 pm

Slupo se Simo (bivsi gazda staklare). Gledao covek neku ve ve ricu uz put i naleti na zaustavljenog golfa. Nije stasno udario al je strasno veverica pobegla....ha ha ha aaaaaaaaaaa


Poslednji izmenio dana Čet Feb 07, 2008 6:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://bocarci.tripod.com/
Denizlady*****

Denizlady*****


Broj poruka : 36
Godina : 42
Location : Bočar - Novi Sad
Datum upisa : 24.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 8:27 pm

Bas nam je Sima pricao o tom dogadjaju. Nista strasno...
Nazad na vrh Ići dole
lika

lika


Broj poruka : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 24.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeČet Dec 27, 2007 12:42 pm

Castim turu, ajd ziveli! Pa otkad smo u kafani niko da popije nesto
KAFANA, BIRTIJA Casice
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 178
Location : Uvek tu kad treba
Datum upisa : 23.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeČet Dec 27, 2007 5:54 pm

Na ulazu u selo sa desne strane birtija...kako li se danas zove?

KAFANA, BIRTIJA Kavanaulaz

Sta li se tamo zbiva? Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://bocarci.tripod.com/
Denizlady*****

Denizlady*****


Broj poruka : 36
Godina : 42
Location : Bočar - Novi Sad
Datum upisa : 24.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeČet Dec 27, 2007 6:42 pm

Na ulazu sa desne strane, lokal po imenu "EXIT" ili ti nekadasnja popularna "Lika". Kad slusam price od starijih tad je Lika bila najbolje i najatraktivnije mesto za izlazak. Danasnji Exit, moglo bi se reci da u selu momentalno najtopliji lokal
sa najboljim grejanjem sunny . I imaju dobre koktele drunken !
Nazad na vrh Ići dole
lika

lika


Broj poruka : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 24.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimePet Dec 28, 2007 12:07 pm

Eh pa tu sum bila dosta puta, ahhhhhhhhhh lepih li momaka.......uhhhhhhhhhhhh bolje da se ne prisecam..........
To su prelepi dani moje rane mladosti.......... queen
Nazad na vrh Ići dole
Novobecejka

Novobecejka


Broj poruka : 38
Location : NB
Datum upisa : 26.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimePet Dec 28, 2007 3:58 pm

Moje drustvo i ja smo par puta pripremali dolazak+izlazak u Bocar,i nijednom nismo dosli....steta Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Denizlady*****

Denizlady*****


Broj poruka : 36
Godina : 42
Location : Bočar - Novi Sad
Datum upisa : 24.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimePet Dec 28, 2007 5:50 pm

Necete pogresiti ako izadjete u Bocaru. Mozda lokali nisu luksuzni ali provod je zagarantovan! bounce
Nazad na vrh Ići dole
Novobecejka

Novobecejka


Broj poruka : 38
Location : NB
Datum upisa : 26.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimePet Dec 28, 2007 9:29 pm

A ne...nikad mi nismo ni trazili luksuz...
Samo dobar provod+mnostvo novih faca jocolor
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 178
Location : Uvek tu kad treba
Datum upisa : 23.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeSub Dec 29, 2007 10:20 pm

Evo sedim u ovom nasem kaficu i setih se da pozovome nasu novu drugaricu Kasper i pitam pa kako je bilo na kastingu za *velikog brata*. Kakve zanimljivosti su bile, a imamo i mi tamo u na TV 92 neke prijatelje pa mozda za sledeci serijal da poguramo.....
Nazad na vrh Ići dole
http://bocarci.tripod.com/
dadza

dadza


Broj poruka : 57
Location : Zemun
Datum upisa : 28.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeSub Dec 29, 2007 11:42 pm

Odavno nisam bila, pa nisam sigurna gde vam je Staklara? Na centru, kod pijace?
A ko sad drzi Liku?
I kakva se muzika slusa?
I sta je sa starom kafanom? Propada li jos uvek?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 178
Location : Uvek tu kad treba
Datum upisa : 23.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeSub Dec 29, 2007 11:47 pm

Lika se zove "Exit" drzi je zet i cerka Steve-like takozvanog, lokal je dosta OK, vikend je udaran, lep provod, dobro drustvo, a muzika - kao i svuda.....
Da staklara je ona mala kucica u centru tamo je za "jednu snogu" i da cujes trac partiju.....
AS je tu pored, ali otkad nema mikija slabo zalazim pa nisam upucen u klimu.....
Radi i lokal u lovackom domu........
Nazad na vrh Ići dole
http://bocarci.tripod.com/
Denizlady*****

Denizlady*****


Broj poruka : 36
Godina : 42
Location : Bočar - Novi Sad
Datum upisa : 24.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 1:02 am

Staklara ti je u centru kod pijacnih tezgi. Ne znam iz kog vremena se secas tog mesta. Promenila je dosta vlasnika i imena, a mi je satro zovemo Staklara.
Lika se zove Exit, mada je niko ni danas ne zove tako vec tradicionalno Lika. Vlasnici su Sandra i Bane Popovic. Fino je mesto, muzika za svaciji ukus, saroliko.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 178
Location : Uvek tu kad treba
Datum upisa : 23.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 2:04 am

Da malo pustimo muzike u nasu kafanu....može Snegovi beli opet veju...Marinko Rokvić....za početak malo narodnjake....
https://www.youtube.com/watch?v=oKt74FzZnOA&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=VXEGn6xAJ4w eee ova druga Seka Aleksic
Nazad na vrh Ići dole
http://bocarci.tripod.com/
Novobecejka

Novobecejka


Broj poruka : 38
Location : NB
Datum upisa : 26.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 5:30 am

dadza ::
A ko sad drzi Liku?

Haha,pa Lika sa foruma!
Salim se naravno...
Nazad na vrh Ići dole
dadza

dadza


Broj poruka : 57
Location : Zemun
Datum upisa : 28.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimePon Dec 31, 2007 12:19 am

Moracu da obnovim gradivo..... Davno je bilo kad sam ja tamo zalazila. A i sada kad dodjem, uvek je u pogresno vreme, nekako je sve prazno.... Verovatno ce biti ludo za docek.
A sta ja sad sa Omladinskim? Ne spominje te ga?
Ima li sad negde valcera u ponoc i narodnjaka posle ponoci? Slusa li se negde Bjelo dugme, Azra, Pink Floyd, ACDC i sl? Ili sam stvarno matora?
Nazad na vrh Ići dole
Denizlady*****

Denizlady*****


Broj poruka : 36
Godina : 42
Location : Bočar - Novi Sad
Datum upisa : 24.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimePon Dec 31, 2007 5:00 am

Omladinski dom sada drze dva klinca, ali im to ide od ruke, ne idem tamo cesto ali nekad navratim, i mogu reci da je EXTRA provod. Muzika za svaciji ukus, valcera i tih starijih rock grupa bas nema ali ok sve ostalo je na repertoaru. Samo mnogo se izmenilo do sada sto se tice uopste mesta za izlaske. Pre jedno 10-15 godina Bocar je bio prava Meka i Medina za izlaske, mnogo ljudi sa strane, bolje drustvo, vise para itd...ko je dolazio u tom nekom periodu, taj zna!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 178
Location : Uvek tu kad treba
Datum upisa : 23.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimePon Dec 31, 2007 11:56 am

Pred novogodisnje i verske praznike polako se uvecava broj stanovnika, gostiju i posetilaca sela, pa tako i gostiju kafana... Juce u jednoj od njih poveo se razgovor o forumu i daljem radu.... Jedan iskusni bocarski vuk, trenutno na radu u ukrajini planira da preko ovog foruma (kroz jednu od tema koju cemo otvoriti, samo da je bolje osmislimo), upozaje ukrajinke sa mladicima iz Bocara a moze i sire, jer mi smo otvorenog srce. Prioritet bi imali stariji momci, preko 40 godina da pozurimo sa njima a ima ih dosta. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://bocarci.tripod.com/
Novobecejka

Novobecejka


Broj poruka : 38
Location : NB
Datum upisa : 26.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimePon Dec 31, 2007 4:23 pm

hahaha,strasni ste lol!
super ideja...jedva cekam da vidim!
Nazad na vrh Ići dole
dadza

dadza


Broj poruka : 57
Location : Zemun
Datum upisa : 28.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimePon Dec 31, 2007 11:53 pm

Cak i ja znam starije momke preko 40 kojima bi to odgovaralo, ali, neverujem da imaju racunar.....
A sta fali nasim devojkama?
Nazad na vrh Ići dole
Denizlady*****

Denizlady*****


Broj poruka : 36
Godina : 42
Location : Bočar - Novi Sad
Datum upisa : 24.12.2007

KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitimeUto Jan 01, 2008 7:44 pm

Imam predlog... otvoricemo Intenet-caffe u selu za ove koji ne poseduju racunare ujedno ce moci tu i da se edukuju i komuniciraju sa ukrajinkama!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KAFANA, BIRTIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: KAFANA, BIRTIJA   KAFANA, BIRTIJA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
KAFANA, BIRTIJA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BOCAR - 803 godina postojanja naselja 1211- 2014 :: AKTUELNOSTI-
Skoči na: